Przewozy do Niemiec Wałbrzych i Świdnica

Już od ponad dwudziestu lat (rok założenia firmy 1992) organizujemy dla Państwa przewozy międzynarodowe busami z adresu pod wskazany adres. Zdobyte przez te wszystkie lata doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Znamy dokładnie potrzeby naszych klientów przez co staramy się dopasować naszą ofertę idealnie do zasad aktualnie panujących na rynku transportu pasażerskiego. Dzięki wykorzystaniu systemów GPS zapewniamy szybki i sprawny przejazd, mogą być Państwo pewni, że nasi kierowcy sprawnie i bez problemów odbiorą was ze wskazanego miejsca i zabiorą dokładnie tam, gdzie sobie zażyczycie. Dla nas zadowolenie klienta jest najważniejsze dzięki czemu mają Państwo pewność, że bezpiecznie i na czas dojadą do celu w komfortowych warunkach.

Nasze usługi skierowane są do osób prywatnych oraz firm z województw: lubuskiego oraz dolnośląskiego.

Zainteresowanym z innych regionów kraju możemy zaoferować usługi po indywidualnych negocjacjach. Jesteśmy gotowi zrealizować każdy rodzaj transportu osobowego. Najczęściej organizujemy przewozy Wałbrzych - Niemcy i przewozy międzynarodowe ze Świdnicy jednak nic nie stoi na przeszkodzie skontaktować się z nami w celu zrealizowania innego połączenia. Oferowane usługi transportowe świadczymy mając do dyspozycji nowe pojazdy marki, Renault Trafic i Opel Vivaro, które w standardowym wyposażeniu posiadają podwójną klimatyzację, najnowocześniejsze systemy nawigacji czy monitoring. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard jazdy w komfortowych warunkach w dobrze wyciszonej kabinie. Wyjazdy organizujemy trzy razy w tygodniu.

Terminy organizowanych wyjazdów (zawsze rano):
z Polski - wtorki, piątki, niedziele
z Niemiec - środy, soboty, poniedziałki

Cena za przewóz do Niemiec w jedną stronę:
od 200,00zł do 280,00zł

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby zainteresowane współpracą. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa czas spędzony na podróży z nami minął wam komfortowo i szczęśliwie.

Poniżej mapki, gdzie jeździmy. Pola zakreślone nie obsługujemy.

O nas

Co nas wyróżnia? Stacjonarne biuro, nie jesteśmy wirtualni
Gwarantujemy profesjonalizm

więcej...

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.