Przewozy do Niemiec Świdnica, Jelenia Gora

W naszej ofercie znajdą Państwo przewóz dostosowany idealnie do swoich potrzeb - nasz rozwiązania zadowolą nawet najbardziej wybredne osoby. Obsługujemy klientów z całego terenu województw dolnośląskiego i lubuskiego. Dla klientów z największych miast regionu organizujemy, systemem "od drzwi do drzwi", transport do Holandii oraz przewozy do Niemiec z Legnicy i Lubina.

Jeżeli chcą Państwo pojechać do pracy lub odwiedzić rodzinę w Niemczech albo Holandii nie zwlekajcie. Skontaktujcie się z nami telefonicznie, poprzez email albo za pomocą formularza kontaktowego. Podajcie adres spod którego chcecie być odebrani oraz adres docelowy i zostańcie naszymi szczęśliwymi klientami. My nie odwołujemy kursów, dlatego mogą być Państwo pewni naszej usługi. Dodatkowo prowadzimy aktywną sprzedaż ubezpieczenia dla osób wyjeżdżających za granicę, szczegółowe informacje uzyskają Państwo dzwoniąc do nas, pisząc email albo odwiedzając naszą siedzibę w Wałbrzychu. Przejazdy z największych miast jak na przykład Jelenia Gora i Świdnica odbywają się trzy razy w tygodniu. Zapewniamy najwyższą jakość kompleksowych usług za rozsądne konkurencyjne ceny.

Cena przewozu: 50-65 euro

W cenie 2 sztuki bagażu o łącznej wadze do 30kg.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Sprawdź przewozy do Niemiec z Wrocławia! Przekonaj się, że dalekie podróże busem mogą być czystą przyjemnością.

O nas

Co nas wyróżnia? Stacjonarne biuro, nie jesteśmy wirtualni
Gwarantujemy profesjonalizm

więcej...

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.